Rezence

                                     Ohlasy spokojených zákazníků


Gabriela Kubelková doporučuje Autoškola M&H. 19.4.2024

 Autoškola M&H je pro mě něco, na co budu celý život ráda vzpomínat! Obrovsky děkuju všem a hlavně p. Františkovi za to, co všechno mě naučil. Na každou jízdu jsem se těšila a snažila z ní vždy vytěžit maximum. Ani teorie nebyla nuda, naopak! Když to člověka baví a potká ty správné lidi, jde to samo a s úsměvem.


Petra Kubelková doporučuje Autoškola M&H. 18.4.2024

Nejlepší autoškola , kterou jsme mohli pro svou dceru zvolit . Po celou dobu super přístup pana Mikudy - je moc hodný , milý a hlavně má svou práci rád a na nových řidičích mu záleží . Nutno podotknout , že ani jednou nezvýšil na dceru hlas , takže chodila absolutně bez stresu . Doporučujeme všemi deseti.


Alena Vítková doporučuje Autoškola M&H. 26.3.2024

 Skvělá autoškola. Nemohla jsem si vybrat lépe. Na hodiny, které probíhaly v poklidné a přátelské atmosféře jsem se vždy těšila. Pán František by se pro žáky rozdal a je vidět,že svou práci miluje. I když se stalo, že jsem při jízdě pokazila co se dalo, nekřičel a vše trpělivě vysvětloval.Za vše moc děkuji, bylo mi ctí být žákem Vaší autoškoly.


Ondřej Vais doporučuje Autoškola M&H. 9.11.2023

Nejlepší autoškola, kterou jsem mohl najít. Pan František Mikuda byl úžasný a sympatický lektor. Když mi cokoliv nešlo nebo jsem něco nevěděl, v klidu mi to vysvětlil a poučil mě. Jediná věc, které lituji je, že jsem v této autoškole nedělal skupinu B.Pokud si chce kdokoliv udělat řidičák na skupinu C, pan František vás perfektně připraví.


 Jiri Juchelka 5.11.2023

Kvalitní autoškola, profesionální přístup lektorů, doporučuji všem. Dělal jsem rozšíření ze skupiny B na skupinu D s profesním průkazem. Školení na profesní průkaz probíhalo také v prostorách autoškoly v moderně vybavené učebně. K dispozici je káva, nápoje a malé občerstvení. Za mě opravdu naprostá spokojenost. Co se týče praktické výuky, vše bylo dopodrobna vysvětleno naprosto v klidu i když člověk udělal chybu. Skvělý tým lidí. Ještě jednou chci poděkovat panu Františkovi a Milanovi. 



Markyy Rachůnková 1.11.2023 

Strašně moc bych chtěla poděkovat autoškole M + H.. Ti lidi tam jsou úžasní a jsou to lidi chápavý, trpěliví a s velkým srdcem co všechno hezky vysvětlí a naučí. Nejúžasnější autoškola co může být a pokud se někdo rozhodujete kde chcete jít tak neváhejte a zkuste to zde. Děkuji moc autoškole M + H, že mi splnili můj sen. Byla to opravdu úžasná zkušenost a všechno bylo v klidu, děkuji. 


Hana Minaříková doporučuje Autoškola M&H 22.9.2023

 Zdravím. Určitě doporučuji. Skvělý přístup, domluva i instruktoři. Nemám jedinou výtku a mohla bych chrlit jen samé superlativy. Přestoupila jsem z jiné autoškoly, kde jsme si nesedli s instruktorem (dost na mě křičel) a pan František byl skvělý a moc mi pomohl s dopilováním základů a byl trpělivý a ochotný. Tímto bych vám chtěla ještě jednou poděkovat. Moc děkuji Pro všechny kdo hledají autoškolu - jestli se chcete kvalitně naučit řídit Autoškola M&H je určitě správná volba.Hanka


Zuzana Hudečková2 recenze·12.9.2023

Jsem spokojená. Páni učitelé jsou velmi milí, profesionální a vstřícní. Moje chyby mi vysvětlili a ukázali jak na to jít správně. Opakováním vypilovali mé řízení, parkování i rychleji předvídám a řeším situaci na cestě. Tuto autoškolu doporučuji všem, kteří se chtějí bez stresu a strachu naučit řídit.


l krampo1 recenze 6.9.2023

Super přístup ze strany autoškoly. 👍


Katerina Mechl1 recenze 11.7.2023

Autoškolu M+H mohu jen doporučit.
Všichni jsou zde moc milí, ochotní, vstřícní, vše umí v klidu a hezky vysvětlit.
Jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě tuto autoškolu, protože jsou opravdu nejlepší z širokého okolí.


Mates Zicha doporučuje Autoškola M&H. 23.6.2023

 Všem kdo se boji a mají stres z autoškoly tak doporučuji Přístup pana Františka je profesionální,Dělal jsem skupinu C a přítelkyně skupinu B,po přestupu z neprofesionálního přístupu a chování instruktora z jiné autoškoly byla přítelkyně velmi spokojená .Velké Díky Františkovi.


Jaroslav Spajdroš Hanak doporučuje Autoškola M&H. 23.6.2023

 Autoškolu můžu vřele doporučit. Teoretická příprava byla perfektní. Administrativní věci s paní Horákovou na jedničku. Jízdy s panem Františkem, paní Hankou a vždy vysmátým Davidem byly vždy zážitek Za mě výborný tým, který šlape na plný pecky. Domluvit si jízdy bylo vždy super k oboustranné spokojenosti. Prostě TOP


Pavel Strakoš doporučuje Autoškola M&H. 15.6.2023

 Autoškolu M&H mohu pouze doporučit. Pan František je velmi přátelský a trpělivý instruktor, který po vás nikdy nezařve. To stejné pan David. Při všech jízdách jsem byl uvolněný a bez stresu. Na hodinách teorie bylo vždy nachystané jídlo v podobě sušenek, bonbónů a občas i klobásek a bylo možné si uvařit kávu či čaj. Celkově hodnotím M&H autoškolu a všechny instruktory jako vynikající volbu pro všechny, kteří chtějí získat kvalitní výuku řízení.


Bára Macháčková doporučuje Autoškola M&H. 1.6.2023

 Moc doporučuji ! Za mě tato autoškola byla nejlepší volba. Pan František je velmi laskavý, milý, vždy se ve všem snaží vyjít vstříc, domluva byla také skvělá. Chtěla bych také moc poděkovat panu Davidovi se kterým jsem měla většinu jízd, bylo to skvělé. Vše mi vysvětlil, byl ochotný, hodný, vtipný a naučil mě vše co bylo potřeba. Ještě jednou moc děkuji celému týmu autoškoly. Lépe jsem si vybrat nemohla.


Werunka Gebauerová doporučuje Autoškola M&H. 29.5.2023

Autoškolu M&H bych doporučila opravdu každému! V této autoškole panuje podpora, pochopení, trpělivost a obrovská ochota. Úžasní učitelé, kteří vás nakopnou a naučí vás přesně to, co potřebujete, vždy vám vyjdou vstříc a snaží se to udělat tak, ať je to pro vás nejlepší. A to už vůbec nemluvím o tom, že pracují přes víkend, když si celý pracovní týden neodpočinou. Opravdu vás obdivuji.Jsem vděčná za to, že jsem mohla tuto autoškolu navštěvovat. Na každou jedinou jízdu jsem se vždy těšila, jak už na jízdy s panem Davidem, kterému také děkuji, tak na jízdy s panem Františkem. Tak hodného, laskavého, ochotného a klidného člověka jsem ještě nepotkala. Oba dva vždy dokázali vše vysvětlit. A i když jsem dělala pár chyb stále dokola, měli tu trpělivost a nakonec jsem zkoušky zvládla na první dobrou. Pan komisař také velmi příjemný a hlavně férový chlap. Takže ještě jednou opravdu děkuji. Děkuji za vše.


Anežka CHylikova doporučuje Autoškola M&H. 29.5.2023 · 
Doporučuji všem, si vybrat právě tuto autoškolu, velice příjemný a milý přístup. Časově se vám vždy přizpůsobí a naučí vás vše co je třeba znát za volantem.

Baruš Bája Koryčanová doporučuje Autoškola M&H. 27.5.2023

 musím říct, že lépe jsem si vybrat nemohla. všichni až na jednu milý a vstřícní. S paní Horákovou je skvělá domluva ohledně dalších termínů na jízdy. František sice přísný, ale všechno vysvětlí, ukáže. během čekání u zkoušek nabídne kafe/čaj, a má skvělej smysl pro humor Ale komu bych teda chtěla nejvíce poděkovat je pan David. Dokonale mě připravil na zkoušku. Během jízdy krásně všechno dopodrobna vysvětloval, vše jsme projeli a já byla na zkoušky krásně připravená. nejlépe se mi jezdilo s Františkem a  Davidem . pokud se ještě někdy rozhodnu pro další skupinu, volím si opět M+Hmockrát děkuji! 

Verča Hajdová doporučuje Autoškola M&H. 2.5.2023
Tuto autoškolu mohu jen doporučit. Pan František je prostě chlap se srdcem na správném místě a je vidět, že dělá co ho baví .Všechny situace pěkně vysvětlil s chladnou hlavou a super přístupem. Za mě jedno velké díky.

Michal Goršanov doporučuje Autoškola M&H. 8.2.2023

Dekuji autoškole MaH za perfektní a profesionální přístup.Paní Horákové za občerstvení a veškerou administrativu Panu Františkovi za praxi a skušenosti a rady do života k získání jak profesáku a získání řidičského průkazu skupiny C a E a samozřejmě i dalším lektorům taky patří dík Ještě jednou veliké díky pane Františku a paní Horáková někdy naviděnouS pozdravem Goršanov Michal alias Sršeň PS: vřele doporučuji (žádný stres z výcviku prostě naprostá pohoda )


Radek Buchta doporučuje Autoškola M&H. 26.1.2023

 Děkuji panu Františkovi za trpělivost a že vždy vše dobře vysvětlil, paní Horákové za domluvu ohledně papírování a všechny důležité informace a panu Lumírovi za dobře vysvětlenou výuku profesáku. Všem doporučuji.


Denča Doleželová doporučuje Autoškola M&H. 6.12.2022

 Výborná autoškola, všichni byli úžasní a hlavně pan František, takže největší díky patří panu Františkovi, za jeho ochotu a přístup. Pokud někdo hledáte autoškolu, tak tuhle Vám mohu jenom doporučit!! 


Domino Richter doporučuje Autoškola M&H. 7.11.2022

Chtěl bych touto cestou poděkovat a doporučit tuto autoškolu všem kteří ještě váhají a hledají. Mé díky patří panu Františkovi a paní Horákové. Skvělý přístup. I když měli zrovna dost lidí, tak se snažili a vždy mi se vším vyšli vstříc. Dále bych chtěl poděkovat lektorce, která nás učila teoretickou část a bylo to vše dobře probráno a vysvětleno. Největší díky patří lektorce za skvělý přístup a hlavně za ty nervy ze železa které semnou určitě občas měla díky mé tvrdohlavosti .Ještě jednou díky moc všem a novým žákům přeji hodně štěstí


Linda Studená doporučuje Autoškola M&H. 31.10.2022

Touto cestou bych chtela velice poděkovat celému týmu autoškoly M&H ,super vstřícní: p.František úžasný člověk s velkým srdíčkem, p.Řepištak úžasný člověk, p.Lukáš který nás vše od základu naučil ,sestřička z první pomoci p.Horáková za vždy přichystané vychlazené nápoje a bohaté občerstvení vše super dekuji mockrát skupina D už je doma ,a za tohle všechno vděčím téhle velké rodině jsou to profesionálové kteří si na nic nehrají a jak píšu člověk se při výuce cítí jako doma .super super super ještě jedno velké dekuji a určitě doporučuji .


Růžena Glogarová 27.10.2022

V autoškole jsem absolvovala kondiční jízdy, po telefonické domluvě jsem začala ještě ten daný týden jezdit. Při jízdách jsem se cítila dobře, rozhodně ne nijak ve stresu, přístup obou učitelů (paní Haničky a pana Františka) byl perfektní, oba jsou velice trpěliví a milí. Vyšli mi vždy maximálně vstříc. Autoškolu můžu jedině doporučit :) 


Magdaléna Churavá doporučuje Autoškola M&H. 1.10.2022

Chtěla bych toto cestou za sebe a svého bratra poděkovat celému týmu Autoškoly M+H za přípravu k získání řidičského oprávnění. Oba jsme byli velmi spokojeni s přístupem zkušených pánů Františka, Jarka a pana Milana, kteří se nám snažili trpělivě předat vše, co při řízení budeme potřebovat. Tuto autoškolu bychom určitě doporučili všem, kteří se opravdu chtějí naučit řídit a preferují vstřícný, lidský a zároveň profesionální přístup.


Zdena Špaček doporučuje Autoškola M&H. 11.8.2022                                                   doporučuji,velmi skvělý přístup naučí,poradí můžu vřele doporučit   


Ondrej Monsport doporučuje Autoškola M&H.14.7.2022                                                       

Velká spokojenost , příjemní lidé , lehká domluva.Můžu jenom doporučit


Jan Rýc doporučuje Autoškola M&H. 8.7.2022

Nejlepší Autoškola, můžu jedině doporučitPříjemní lidé, rychlé jednáníZa mně palec na horu a příští řidičák zavítám určitě takyDěkuji moc


Pata 13 Jaluvkova     30. 5. 2022"

Tuto autoškolu jsem si vybrala po předešlé otřesné zkušenosti s komunikací v jiné autoškole v Novém Jičíně a nemohla jsem udělat nic lepšího.
Jako pracující mi bylo vyhověno ve všech směrech jak v průběhu teorií tak i jízd. Profesionalita ve všech směrech a díky skvělým učitelům se zkoušky skládali jedna báseň. Tuto autoškolu mohu jen doporučit. :)"


Iva Sindelova 

 26. 5. 2022"Doporučuji, skvělá autoškola a ještě lepší učitelé. :)" 


Tereza Mrázková doporučuje Autoškola M&H.   10.května 2022 v18:58

  • · Perfektní autoškola, vřele doporučuju všem, kteří se chtějí opravdu naučit řídit se vším všudy, navíc s parádním lidským přístupem pánů Františka a Jarka!Do Autoškoly M&H jsem přestupovala z jiné autoškoly po otřesných zažítcích, s prakticky nulovými schopnostmi a bez sebevědomí, že bych někdy vůbec mohla řídit. Neuvěřitelný lidský přístup pana Františka však způsobil, že jsem se na jízdy začala těšit. On totiž nikdy nekřičel ani nebyl nepříjemný, když se něco nepovedlo, a naopak vehemntně chválil tehdy, když se něco povedlo. K tomu všemu opravdu skvěle vysvětluje a dokáže naučit i takové, jako jsem já, tedy nikoli zrovna "technické" typy - ať už se jedná o parkování, podřazení, najíždění do křižovatek, práci se spojkou... no prostě všechno. Jako pracující jsem navíc potřebovala jezdit zejména o víkendech, a i v tom mi pan František vyšel maximálně vstříct. Neocenitelná byla také jeho podpora při samotné zkoušce.Suma sumárum, já jsem nadšená a vděčná, že existuje tak skvělá autoškola, a moc děkuju panu Františkovi a Jarkovi, neboť jen díky nim se po deseti letech odkládání po úspěšné zkoušce těším na řidičák! Mějte se krásně a přeji jen to nejlepší! Tereza Mrázková


Martin Málek   10.5.2022

Skvělý přístup učitelů v autoškole.Ještě jednou děkuji. 


Sabka Paverová doporučuje Autoškola M&H. 11.4.2022

Ráda bych touto cestou poděkovala celému týmu Autoškoly M&H Skvělá zkušenost, profesionální přístup. Ucitele František i Jarek super. Ještě jednou děkuji a určitě doporučuji všem.


Štefan Hucan 6.4.2022

Ani nevím, jak bych mohl vyjádřit svůj vděk Autoškole M+H. V mojí řidičské kariéře a sbírce oprávnění A-D jsem prošel mnoha školení a kurzů v různých autoškolách, ale ani v jedné z nich nebyla taková ochota, vstřícnost, ohleduplnost, odhodlání a hlavně přátelství jak právě tady, v M+H. Děkuji celému týmu, Lukimu a hlavně Frantovi, který dělá vše pro Vás nové ale i zkušené řidiče. Jsou tu lidi na správném místě!
Vřele doporučuji všem těm, kteří si chtějí, či už udělat nebo rozšířit řidičský průkaz a mít z jízdy radost a potěšení AUTOŠKOLU M+H. ✌️
Mnohoraké díky za všechno!!! 👍


Niki Gelnarová doporučuje Autoškola M&H. 31.3.2022

· Chtěla bych říct že autoškola M&H je tou nejlepší autoškolou i když semnou to zrovna lehké neměli tak na 1000% doporučuju všichni jsou hodní,milí,obětavý Děkujup.Františkovi a takŕ p.Jarkovi bylo mi s vámi fajn.


Azuzz-Zuzaník 25.3.2022

Autoškolu vřele doporučuji. Všichni v autoškole byli ochotní a přívětiví. Pred každou jízdou pro mě přijeli a po jízdě i odvezli, takže jsem nemusel řešit nějak dopravu. 



Markéta Petrášová 23.3.2022
Skvělá domluva,vstřícnost a ochota,individuální přístup.Doporučuji a děkuji za vše.


Matyáš Púček 2.3.2022

Doporučuji Autoškolu M&H, profesionální a vstřícný přístup, velice příjemní a profesionální učitelé. Chtěl bych poděkovat za všechno panu Františkovi a paní Horákové a taky učitelům, kteří semnou jezdili. Děkuju. 


Anton Poláček doporučuje Autoškola M&H6.ledna 2022 15:01

 Rád bych touto cestou poděkoval Autoškole M&H a jejím členům posádky za vzornou přípravu studentům, skvělý lidský přístup, ochotu pomoci a poradit a v neposlední řadě povzbudit člověka při nervozitě u zkoušek!!! Tato autoškola mi pomohla splnit si svůj dětský sen a to je být řidičem autobusu.Takže Tímto děkuji paní Horákové, pánům Frantovi, Lukášovi a Lumírovi.Ještě jednou Vám děkuji a přeji mnoho dalších spojených studentů.


Tomáš Novák doporučuje Autoškola M&H.  17.12.2021

Doporučuji všem nejlepší autoškola...na autoškole mě nejvíc bavily jízdy s Frantou je to luxusní instruktor hodně naučí a ještě chci poděkovat paní Horákové která nám dávala vždy info a samozřejmě i ostatním instruktorům ... díky moc.


Aďa Hrnčárková doporučuje Autoškola M&H 16.12.2021

Moc děkuju panu učiteli Františkovi a paní Horákové za pevné nervy a že jich bylo potřeba, za klidný přístup a za super jednání. Až do poslední minuty podpora jak jen to šlo. Určitě budu ráda vzpomínat.


Ančes Jablíčko Jaborská doporučuje Autoškola M&H. 9.12.2021

Nejlepší autoškola, kterou jsem si mohla vybrat . Velice hodní, vstřícní a klidní učitele. Mají nervy z ocele.Všem co se rozhodují kam jít do autoškoly, tuhle doporučuji. Moc vám děkuji pane Jarku a Františku.


Katka Sinčáková doporučuje Autoškola M&H. 29.11.2021

· skvělá autoškola! učitelé opravdu super a přístup také parádní ochota a vstřícnost na prvním místě Většinu jízd jsem odjela s panem Jarkem a musím říct, že většího kliďase i v dost těžkých situacích, jsem dlouho neviděla  :-)


Stanislav Palacký doporučuje Autoškola M&H. 26.11.2021

Zcela bezkonkurenční autoškola v NJ. profesionální, ale také neskutečně lidský přístup. už asi nikdy další autoškolu dělat nebudu, ale pokud bych měl, byla by to právě tato. Z pozice svého zaměstnání mohu soudit kvalitu autoškol v NJ, tato autoškola je v žebříčku kvality jednoznačně top


Jan Hanys Jemelka doporučuje Autoškola M&H.  8.11.2021

Super učitelé vstřícní hodní a děkuji paní Horákové, panu Františkovi a panu Jarkovi i všem ostatním co jsem mohl poznat za super vzpomínky a hlavně za ten výcvik 😅❤máte můj velký dík doporučuji tuto autoškolu na 11/10 bodů!!!


Adela Adamcova doporučuje Autoškola M&H. 18.10.2021

· Skvělá autoškola a ještě lepší pan učitel František. Milý a klidný přístup při výcviku a maximální ochota. Na jízdy s ním jsem se vždy těšila. Skvělá příprava na zkoušky a přátelské prostředí. Tuto autoškolu mohu jen doporučit. Děkuji za vše ! 


Ivča Zelníčková doporučuje Autoškola M&H  15.10.2021

Všem, co hledají dobrou a férovou autoškolu určitě doporučuji. Moc si cením milého, klidného a trpělivého přístupu při výcviku. Při jízdách i teorii byla vždy suprová atmosféra a na celý výcvik mám ty nejlepší vzpomínky. Budete skvěle připraveni jak na závěrečnou zkoušku, tak i na běžný silniční provoz po dokončení autoškoly. Děkuji celému týmu autoškoly, ale zejména panu Františkovi, který mě vždy podpořil, rozesmál a na jízdy s ním jsem se pokaždé moc těšila. V Autoškole M&H vás nejen skvěle připraví, ale budete mít i na co vzpomínat. ❤️


Filip Drábek doporučuje Autoškola M&H. 1.10.2021

Perfektní Autoskola. Delal jsem si zde C+E a D. Velmi skvely a profesionální přístup. Dneska jezdíM s autobusem v rakouskych Alpach. Lepší Autoskola neexistuje. Naprosto perfektní. Mohu jen doporučit opravdu super 


Simona Pesničáková doporučuje Autoškola M&H. 28.9.2021

Moc ráda tuto autoškolu doporučím všem, kteří vyhledávají individuální přístup, trpělivost, pohodu a flexibilitu plánování. Pan František i pan Jarda jsou skvělí učitelé, kteří vás podpoří a dotáhnou to s vámi až dokonce :-)


Klára Huvarová doporučuje Autoškola M+H. 20.7.2021

Jsem moc ráda, že jsem si tuto autoškolu vybrala, vždy se dalo na všem bez problému domluvit, přátelské prostředí, skvělá příprava na zkoušky a individuální přístup k žákům.
Velké díky patří panu Františkovi za jeho trpělivost, ochotu a hlavně klidný přístup který jsem potřebovala. Bez Vás bych to nezvládla 🙏
Na autoškolu M&H budu vzpomínat v dobrém a všem ji moc doporučuju.😊


Pavel Halašta doporučuje Autoškola M+H 25.2.2021

Velké díky patří této autoškole M&H! chtěl bych poděkovat za velmi profesionální přístup, kvalitní přípravu a za lidskou trpělivost. Tímto bych chtěl doporučit tuto autoškolu všem, kteří chtějí zažít slušný přístup.
Ještě jednou moc dekuji celému kolektivu a přeji další spokojené žáky!


Kateřina Michálková doporučuje Autoškola M+H.

25.1.2021 · S autoškolou jsem byla naprosto spokojená. Moc děkuji panu Františkovi a panu Horákovi za trpělivost a také za to že mně naučily bezpečně jezdit .


Ivča Adámková doporučuje Autoškola M+H. 5.10.2020

Úžasný individuální přístup 🥰 vřele doporučuji a moc děkuji


Adéla Bittalová doporučuje Autoškola M+H. 20.8.2020

Autoškolu M&H všem jen doporučím,
díky skvělé teorii žádné silniční zákony neporuším. 🤫😄
Díky této autoškole a hlavně díky panu Františkovi jsem kurz zvládla,
dnes jsem u zkoušek nepropadla.
Na jízdy jsem se těšila vždy,
vzpomínat na tuto autoškolu budu navždy.
Stokrát díky 🥰❣️


Adididi Křen 12.8.2020

Pozitivní: Hodnota, Komunikace : Mohu doporučit, při vybírání termínů vychází vstříc, fajn přístup, dbá na detaily, rozebírá dopravní situace.


Kateřina Jurajdová doporučuje Autoškola M+H. 9.7.2020

Dobrý den, děkuji Vám že jsem mohla úspěšně zvládnout Vaší autoškolu. Užila jsem si to, jak nejvíc to šlo. Děkuji Vám za skvělou organizaci. A také děkuji panu Františkovi a zbytků týmu, že mě naučili co nejlépe jezdit. Mile ráda budu vzpomínat na výcvik v autoškole.😁


Monika Jančová doporučuje Autoškola M+H. 30.6.2020

Skvělý přístup, skvělá domluva na všem, skvělí učitelé, skvělá autoškola!🤩 Děkuji za trpělivost a za skvělou zkušenost s Vámi 😍🌸


Hana Šimurdová doporučuje Autoškola M+H 29.6.2020

Tato autoškola mě opravdu skvěle připravila na zkoušky - teorie i jízda..
Při jízdách jsem nemusela být nervózní, nikdo po mně neřval, nebyl nervní, ale naopak, snažili se mi co nejvíc pomoct.
Jízdy byly naplánované perfektně, domluva fungovala, takže opravdu tuto autoškolu můžu jen doporučit :)!
Chtěla bych ještě jednou moc poděkovat panu Františkovi za přípravu, trpělivost, ochotu a podporu! :)
A nejen mu, ale i celému týmu autoškoly! 

Liška Jan 15:56 18.6.2020

Dobrý den paní Horáková, děkuji Vám že jsem mohl úspěšně zvládnout Vaší autoškolu. Užil jsem si to i když někdy byla u mě znát menší nervozita. Děkuji Vám za skvělou organizaci. A také děkuji panu Františkovi a panu Milanovi za všechno co mě naučili.
S pozdravem Jan Liška.


Honza Hlavaty doporučuje Autoškola M+H. 9.6.2020

Chtěl bych poděkovat panu Františkovi a paní Horákové a všem co měli se mnou trpělivost a hlavně panu Františkovi že měl se mnou velkou trpělivost při jízdách a u zkoušek velké díky všem.


Lukášek Hlavatý doporučuje Autoškola M+H. 9.6.2020

Tímto bych chtěl poděkovat za vše panu Františkov a hlavně panu Horákovy že mě naučil skvělé jezdit a díky tomu jsem to zvládl. Měli jste velkou trpělivost a byli jste hodní.

Děkuji moc 🙂🙂


Hanča Cibulcová doporučuje Autoškola M+H. 22.5.2020

S touto autoškolou jsem byla velice spokojena, panalovala vždy skvělá atmosféra, dobré bylo i invidualní plánovani jízd (přijede a odveze Vás). Děkuji panu Františkovi za ochotu, trpělivost a výbornou atmosféru jak v autě tak na teorii. 👍
Autoškolu M&H mohu jen a jen doporučit!! 👌a přeji mnoho úspěchů do budoucna 😊🚗


Denisa Lindovská doporučuje Autoškola M+H 3.3.2020

Tuto autoškolu mohu jen doporučit. Moc děkuji panu Františkovi za jeho trpělivost a nervy bez něj bych to nezvládla a dost možná s tím vším skončila. Výuka byla skvělá a jízdy také, nikdy jsem se nenudila a naučila jsem se toho dost. Tím že studuji mi vyhovovalo i plánování jízd vždy mi vyšli vstříc a nebyl ani problém se na jízdu dostavit pan František pro to udělal vždy vše. Takže moc děkuji i celému týmu autoškoly všichni byli strašně milí. A se mnou to lehké nebylo, a i tak jsem se vždy cítila dobře. Instruktoři vás pochválí a nekřičí po vás, vždy vše v klidu vysvětlí. A na zkoušku vás pustí, až když jsou si jistí, že ji úspěšně uděláte. Vážně moc děkuji, díky vám jsem to udělala a nevzdala to.


Tomáš Hrnčárek doporučuje Autoškola M+H. 11.2.2020

Chtěl bych touto cestou poděkovat pánům Františkovi a Lukášovi za jejich profesionální přístup , který se samozřejmě odrazil na mém úspěšném zvládnutí zkoušek na řidičské oprávnění skupiny D. Dále bych chtěl poděkovat a také vyzdvihnout pí. Horákovou a p. Řepišťáka, kteří se profesionálním přístupem podíleli na školení profesní způsobilosti řidičů. Doporučuji pro ty co ještě váhají s výběrem autoškoly


jiří diro napsal/a:"Nejlepší učitelé,profesionalita ,vstřícnost a maximální snaha naučit...velké DĚKUJI p.ucitel Lukáš a František..DĚKUJI J.Diro" 


Kristýna Nohlová doporučuje Autoškola M+H. 3.12.2019

I když máme v okolí široký výběr autoškol, vybrala jsem si právě Autoškolu M&H. Rozhodně svého rozhodnutí nelituji! Musím vyzdvihnout profesionální, lidský a individuální přístup za každých okolností. Zbytečně nestresují, ale vše srozumitelně vysvětlí, naučí a poradí. Řeknou žákovi co dělá špatně, stejně tak ho umí i pochválit, což je podle mě důležité. Chodila jsem moc ráda jak na teorii, tak jízdy. Chci tímto způsobem poděkovat panu Františkovi a Martinovi za podporu u zkoušek, trpělivost, ochotu a za vše, co mě naučili. Dále také paní Ivance, která byla vždy milá a vstřícná...Děkuji! 😇❤️... Přeji do budoucna hodně dalších spokojených žáků. Tuto autoškolu všem doporučuji.👍


Verberger Tomaš doporučuje Autoškola M+H. 3.12.2019

Autoškolu M&H doporučuji. :) Děkuji za skvělý přístup, vstřícnost a ochotu Františkovi a Martinovi. Do budoucna, přeji hodně úspěchů.


Lucie Garská doporučuje Autoškola M+H. 26.11.2019

Touto cestou bych ráda poděkovala celé autoškole M&H zejména panu Františkovi, který mě úspěšně připravil nejen ke zkoušce ale i k situacím, se kterými bych se mohla setkat v běžné praxi řidiče. Jsem velice vděčná za možnost individuálního plánování jízd a maximální vstřícnost, ochotu a trpělivost. Ve srovnání s jinými je tato autoškola levná a to i v rámci možnosti dodatkových jízd. Nehledě na to, pokud nemáte možnost se dopravit na místo výcviku či zkoušky, tak pan František udělá maximum pro to, aby vám umožnil vykonat cvičné jízdy či zkoušky, za což jsem mu velice vděčná. Pan František je velice přátelský a empatický instruktor. Během výuky a zácviku jsem se nesetkala s negativním ohlasem na jeho osobu. Krizové situace, které mohou nastat v provozu, ať už vaší vinou nebo vinou jiného řidiče řeší vždy klidným a pohodovým přístupem k vaší osobě. AUTOŠKOLU ROZHODNĚ DOPORUČUJI! Instruktor vás pustí ke zkoušce, až v okamžiku, kdy on sám bude přesvědčen o tom, že ji úspěšně vykonáte, čímž ušetříte nejen penízky ale zároveň se vyhnete zbytečnému stresu z neúspěšné zkoušky. V rámci vaší přípravy vám doporučí vhodné materiály a správnou techniku učení. Udělá maximum pro to, aby jste byli připraveni na vše a nic vás nezaskočilo. DĚKUJI...


Veronika Grundzová doporučuje Autoškola M+H. 9.10.2019

Tuhle autoškolu bych všem doporučila. Je zde super instruktor, díky kterému při jízdě panuje příjemná atmosféra. Vše naučí, vysvětlí,poradí a hlavně podpoří. Také zde máte možnost plánování jízd podle svého volného času, což je super.S touto autoškolou jsem byla velice spokojena a chtěla bych poděkovat za vstřícnost, trpělivost a ochotu. Přeju Vám mnoho spokojených žáků!:)


Jakub Sojka1 recenze 8-10-2019

Vřele doporučuji! Profesionální výuka, vždycky mi Autoskola vyšla vstříc! Instruktoři skvělí! Zvláštně bych chtěl poděkovat paní Horákové za inviduální přístup a výbornou organizaci ohledně výuky.Líbí se mi 


Sabina Bergerová doporučuje Autoškola M+H. 5.10.2019

Chtěla bych poděkovat celé autoškole M+H. S výběrem této autoškoly jsem byla maximálně spokojená. Hlavně za ochotu a přístup. Vždy se dalo jednoduše domluvit a s panem Františkem jsem se na jízdy vždy mooc těšila!:))) doporučuji a děkuji


Kateřina Gotzmannová doporučuje Autoškola M+H. 3.10.2019

Autoškolu M&H mohu doporučit. Vždy jsem se mohla obrátit na zkušené učitele autoškoly, pomohli mi se vším s čím jsem potřebovala pomoct. Děkuji panu Františkovi a panu Milanovi za trpělivost a ochotu při mém výcviku. Autoškole přeji hodně spokojených žáků a budoucích řidičů 🙂.


Petr Janoschec Místní průvodce · 30 recenzí · 

Perfektní a přátelský přístup instruktorů, domácí prostředí..


Pavel Lichnovský doporučuje Autoškola M+H. 16.9.2019

Tak s touhle autoškolou bych se nebál dělat řidičák ani na tank! Skvělý a lidský přístup od samého začátku, díky kterému se zbavíte trémy a nervozity raz dva. Pozitivně naladěná a usměvavá paní Ivana- majitelka, usměvaví instruktoři Franta a Lukáš. Pěkná učebna vždy s připraveným občerstvením. Vždy se přizpůsobili mým časovým možnostem co se týká jízd. Byla to super JÍZDA s vámi. Dělal jsem řidičák na autobus. děkuju , dal bych si to ještě jednou!!!!


Šárka Mikšová, 16.9.2019

"Z touto autoškolou jsem byla velice spokojená. Moc příjemní lidé, vše vysvětlí, naučí ,poradí. Braly ohled na to, že chodím do práce a vždy jsme se super domluvily jak na teorii, tak i jízdy. Tuto autoškolu doporučuji všem." 


Denis Kubín doporučuje Autoškola M+H. 11.9.2019

Autoškolu M+H doporučuju a děkuji za skvělý přístup a ochotu hlavně velké díky patří Frantovi a Lukášovi.
Kubín Denis


Ondřej Kuba doporučuje Autoškola M+H. 7.9.2019

Autoškolu M+H určitě doporučuji. V průběhu kurzu jsem se mohl vždycky spolehnout na skvělý přístup a ochotou a nikdy nebyl problém domluvit si vhodný termín jízd. Skvělé je, že instruktoři jsou pečliví a mají s žákem trpělivost. Když člověk nevěděl co a jak, tak rádi vysvětlili.


Renáta Halaštová doporučuje Autoškola M+H. 1.8.2019

Vybrat si tuhle Autoškolu bylo to nejlepší rozhodnutí jaké jsem mohla udělat. Chtěla bych poděkovat Autoškole M+H za profesionální přípravu, za lidský přístup k lidem, za ochotu a trpělivost, co semnou pan František musel vytrpět :-P proto můžu jen doporučit tuhle kvalitní Autoškolu M+H s perfektním kolektivem. Vždy Vám výjdou vstříct, domluva bez problému, žák nikdy nebyl ponižován, ba naopak vždy byl podporován. Tomuhle říkám lidský a slušný přístup. Ještě jednou velké Děkuji a přeji Vám mnoho dalších spokojených žáku:-)


Petr Hellebrand doporučuje Autoškola M+H 1.8.2019

Autoškolu M+H vřele doporučuji. Na ochotného pana Františka jsem se mohl bez problému spolehnout a domluvit si jízdy na vyhovující termín. Také mě naučil se nebát sednout za volant a šlápnout na plyn. Není si na co stěžovat. Děkuji za všechno. :-)


Verča Jančálková doporučuje Autoškola M+H 1.8.2019

Perfektní autoškola, všem doporučuji, mám jen ty nejlepší zkušenosti. Výborná domluva, ochota, profesionalita. Maximální spokojenost!


17.7.2019 Pavel Šamonil

Jako otec mladé řidičky a řidiče, kteří v tomto roce absolvovali autoškolu v této autoškole musím jen doporučit. Přístup učitele p. Františka byl profesionální a neměl jsem žádné výhrady. Oba byli dobrým způsobem připraveni na vykonání závěrečné zkoušky, kterou oba zvládli na první pokus (syn opakoval jízdy). V současné době již oba jezdí své první kilometry a věřím, že budou bez nehod.Autoškolu a výcvik v ní vedeny mužů doporučit. 


Barbora Káňová 13.7.2019

Velmi dobrá autoškola,osobně oceňuji individuální přístup a snahu vždy vyjít vstříc. Velká spokojenost a rozhodně překonán prvotní strach z řízení auta.Autoškolu moc doporučuji! 


22.6.2019 Monika Zapletalová

Doporučuji autoškolu M+H Fulnek. Hodní, ochotni a dobří učitele.


23.5.2019 Tomáš Adámek
Vřele doporučuji zvolit pro výcvik právě autoškolu M+H. Přístup pan Františka je úžasný a to nejen z hlediska vyučovacího, ale také osobního. Člověk se nikdy nenudí. A to jak při jízdách, tak při vyučování. Pan František stejně jako jeho kolega Lukáš mají obrovskou trpělivost a opravdu umí naučit jezdit. Po absolvování nemusíte mít strach vyrazit do ostrého provozu. Vyzdvihl bych hlavně individuální plánování výuky a jízd. Celému týmu Autoškoly přeji mnoho úspěchů a mnohokrát děkuji."  


28. dubna 2019 Antonín Janák:

"Můžu jenom doporučit. Je skvělé, že instruktor František vždy vyjde zákazníkovi vstříc a lze se s ním domluvit na individuálním plánu jízd. Kurz je pak možno "odjezdit" i o víkendech, ale záleží na domluvě. Také je možné zajet trasu v rámci hodin např. do Ostravy. Vyzdvihnout chci i klidnou a přátelskou povahu instruktora, který vás zbytečně nestresuje a dokáže se do člověka vcítit. Při jízdách také pomáhá jeho trpělivost a odhad schopností žáka. Jezdit se skutečně naučíte a nebudete trpět."       

  

David Šimíček doporučuje Autoškola M+H. 14. září 2018 ·

Chtěl bych poděkovat celé Autoškole M+H, za ochotu při plánování jízd a celkově za přístup, panu Františkovi který mě naučil jezdit a se kterým jsem se v autě nikdy nenudil. Doufám, že se tato autoškola ujme a předčí konkurenci ve všech směrech. Také děkuji své skvělé skupině kolegů, přeji vám jen úspěch a spoustu najetých kilometrů 🙏 


Tess Šamonilova doporučuje Autoškola M+H. 19. ledna 2019

No na to že jsem dnes měla první jízdu tak musím říct že přístup učitele byl úžasný, skvělý přístup k žákovi při jakékoliv chybě mě zastavil a zeptal se co dělám špatně. Po asi hodině ježdění na cvicisti zhodnotil že mi to jde, výslovně mě pochválil a po té vzal do silničního provozu kde to bylo skvělé a upřímně řečeno což se i divím mi to nezdechlo na křižovatce . No za mě už tě můžu říct super autoškola se skvělým přístupem, pečlivostí a starostlivosti o své žáky.


‎Šárka Kiera Mouchová‎ pro Autoškola M+H 24. září 2018 ·

Chtěla bych z celého srdce poděkovat Autoškole M+H za trpělivost, čas a veškeré úsilí, které věnovali mému výcviku, který byl úspěšně zakončen. Autoškole přeji, mnoho spokojených klientů a pevné nervy v boji s konkurencí. Věřím, že čestné jednání a spravedlnost zvítězí a tato autoškola bude mít dobré jméno v tomto regionu.


Pavlos Šamonil doporučuje Autoškola M+H. 5. září 2018

autoškolu M+H můžu vřele doporučit, už jen z toho důvodu že jako pracující člověk ve směném provozu mi vždy vyšli vstříc jak s teorií tak s praktickou částí vyuky. Ke každému žáků vždy přistupoval jak individuálně tak jako ke členů své vlastní rodiny. pokud člověk potřebuje poradit i mimo vyučovací hodiny mohl se vždy na ně obrátit a oni vždy rádi poradily. jediné co bych mohl vytknout je plánování jízd, které byly naplánované a pak na poslední chvily se zrusily,ale to se dalo omluvit protože učitele měly i svůj soukromý a pracovní život. no abych to zhodnotil velice rád dám 5 hvezdicek, protože s takovym přístupem sem se nesetkal a sem rád že sem se k nim přihlásil.přeji autoškole M&H mnoho zdaru a spoustu spokojených absolventu